BARRIAC VI RODEZ

Renault Trucks dealers at ONET LE CHATEAU, France

Lukket
Se nummer
Saint-Marc
12850 ONET LE CHATEAU

4.3 / 5
52 Evalueringer fra Google

Åbningstider


Mandag 08:00 - 12:00 / 14:00 - 18:00
Tirsdag 08:00 - 12:00 / 14:00 - 18:00
Onsdag 08:00 - 12:00 / 14:00 - 18:00
Torsdag 08:00 - 12:00 / 14:00 - 18:00
Fredag 08:00 - 12:00 / 14:00 - 18:00
Lørdag -
Søndag -

Lastbil service og reparation
Lastbil service og reparation
Lej en lastbil
Lej en lastbil
Chauffør faciliteter
Chauffør faciliteter
Salg af varebiler
Salg af varebiler
Service og reparation af varebiler
Service og reparation af varebiler
Finansiering
Finansiering
Elektriske lastbiler
Elektriske lastbiler



General manager
Jean Philippe SADOUL
06 20 95 82 72
jp.sadoul@groupe-marty.com
Sales contact
Jerome BONNET
j.bonnet@groupe-marty.com
Sales contact
Paul SADOUL
06 23 42 29 47
p.sadoul@groupe-marty.com
Sales contact
Solène RAMOS
05 65 67 27 70
06 17 22 86 10
s.ramos@groupe-marty.com
Parts contact
Maxime POUGET
maxime.pouget@renault-trucks.net

4.3 / 5
52 Evalueringer
Skriv en evaluering
31 October 2025 Loic Vinel
Nedbruddet var dækket på mit køretøj, som stadig var under garanti. Under servicen ringede jeg til værkstedet for at rapportere en meget mistænkelig lyd, der havde stået på i flere uger, og spurgte, om de måtte tage et kig, selvom det betød at have varevognen i garagen. Den meget ubehagelige værkstedsleder fortalte mig, at jeg ikke var den eneste kunde, og at jeg skulle bestille en anden tid. Så de skyndte mig igennem det mest presserende problem og sagde, at de ville tage sig af det næste gang, det brød sammen.
19 September 2025 Emmanuel Lefebvre
Jeg blev taget hånd om direkte i receptionen af ​​en meget professionel assistent, som anviste mig til receptionen, hvor mit køretøj straks blev taget hånd om. Mens jeg ventede, blev jeg tilbudt en kop kaffe, mens jeg ventede i venteværelset. Mens jeg ventede, mødte jeg forsyningsafdelingen ledet af fru Ramos, som kunne rådgive mig om et muligt køb. Jeg kan varmt anbefale denne meget professionelle garage.
12 August 2022 FABRICE COCHARD
Godmorgen Hvis du bryder sammen i nærheden af ​​denne garage, held og lykke, vil de helt sikkert immobilisere lastbilen. For mig tjekkede de ikke engang, om det kunne være vigtigt, da et lys tændte. De gav mig mit registreringsdokument tilbage og gav mig lov til at køre. Undskyld, at jeg er Renault-kunde. Jeg vil ikke gøre det igen
24 November 2024 chris moncompte
Meget godt. Værkstedsmæssigt, som "Clovis" udlejning. Holdene er altid tilgængelige. Gode ​​råd. Priserne er lidt høje.
25 August 2022 isabel haastrup
Vi kom med et bremseproblem på vores autocamper. Vi fik en fremragende velkomst og blev taget hånd om med det samme. Vi vil især gerne takke Momo, værkstedslederen, for hans kompetence og venlighed. Hans dybdegående diagnose gjorde det muligt for os at tage af sted med ro i sindet. Samt den fremragende velkomst fra alle ansatte. Tak igen. Isabel og Olivier.