Volvo Group Truck Center o/Pruszcz Gd.

Renault Trucks dealers at Pruszcz Gdanski, Poland

Lukket
Se nummer
Bedzieszyn 101
83-000 Pruszcz Gdanski

Evalueringer fra Google

Åbningstider


Mandag 07:00 / 19:00
Tirsdag 07:00 / 22:00
Onsdag 07:00 / 22:00
Torsdag 07:00 / 22:00
Fredag 07:00 / 22:00
Lørdag 07:00 / 15:00
Søndag -

Lastbil service og reparation
Lastbil service og reparation
Lej en lastbil
Lej en lastbil
Chauffør faciliteter
Chauffør faciliteter
Bremsetest
Bremsetest
Anhænger service og reparation
Anhænger service og reparation
Hjul / akselsporing
Hjul / akselsporing
Dækservice
Dækservice
Reparation af rude
Reparation af rude
Vaskehal
Vaskehal
Service og reparation af varebiler
Service og reparation af varebiler
Finansiering
Finansiering


Salg
Mandag 08:00 / 16:00
Tirsdag 08:00 / 16:00
Onsdag 08:00 / 16:00
Torsdag 08:00 / 16:00
Fredag 08:00 / 16:00
Lørdag -
Søndag -
Service
Mandag 07:00 / 19:00
Tirsdag 07:00 / 22:00
Onsdag 07:00 / 22:00
Torsdag 07:00 / 22:00
Fredag 07:00 / 22:00
Lørdag 07:00 / 15:00
Søndag -
Reservedele
Mandag 07:00 / 19:00
Tirsdag 07:00 / 22:00
Onsdag 07:00 / 22:00
Torsdag 07:00 / 22:00
Fredag 07:00 / 22:00
Lørdag 07:00 / 15:00
Søndag -

General manager
Mariusz Gryczka
+48601311573
mariusz.gryczka@volvo.com
Sales contact
Damian Kaczmarek
+48 601 337 925
damian.kaczmarek@renault-trucks.com
Sales contact
Wojciech Jaskiewicz
48571301761
wojciech.jaskiewicz@renault-trucks.com
Service contact
Michal Zoltowski
+48586298833
michal.zoltowski@volvo.com
Parts contact
Patryk Zygmanski
+48586298833
patryk.zygmanski@volvo.com
Used truck salesman
Juliusz Sibierski
+48697103831
juliusz.sibierski@renault-trucks.com

Renault Trucks T High 440 No offer
  • No offer
  • Renault Trucks T High 440
    • Tractor - 4X2
    • Euro 6
    • 12/02/2018
    • 673 268 km
    Renault Trucks T High 480 No offer
  • No offer
  • Renault Trucks T High 480
    • Tractor - 4X2
    • Euro 6
    • 22/06/2018
    • 650 000 km
    Renault Trucks T High 480 No offer
  • No offer
  • Renault Trucks T High 480
    • Tractor - 4X2
    • Euro 6
    • 22/06/2018
    • 670 000 km